Scrapidea-timkova
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welcome and write a bit about you. /Vitajte a napíšte niečo o sebe/

+8
Tadeasek
dagi
Renatap
pedimi
adkava
thunderdragon
martina
Admin
12 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

Welcome and write a bit about you. /Vitajte a napíšte niečo o sebe/ - Stránka 3 Empty Re: Welcome and write a bit about you. /Vitajte a napíšte niečo o sebe/

Odoslať  wolfi Po november 16, 2009 7:38 pm

Ahoj všem!!
jmenuju se Šárka a všude na netu jsem jako Wolfi Smile je mi 25 let, a s přítelem ( brzy už manželem) máme dvouletou Adélku!!
Scrapu jsem propadla pár týdnu po Adélky narození a pořád mě to moc baví!! Už půl roku chodím zase do práce, takže času je mín, ale na crap si chvilku vždycky najdu!! Jsem moc štatsná, že tu můžu být!!! sunny

wolfi

Počet príspevkov : 13
Age : 39
Registration date : 16.11.2009

Návrat hore Goto down

Welcome and write a bit about you. /Vitajte a napíšte niečo o sebe/ - Stránka 3 Empty Hi everybody!

Odoslať  Anonymný Po november 16, 2009 9:13 pm

Hello!

I am Natasha from Ukraine, 35 y.o. But i live in Dubai, UAE with my loved husband and 1y.o. little daughter. I am an artist (painter), but because i haven't time now for painting... i started digital scrapbooking and i really fall in love with it! I am happy to be as a guest in this wonderful CT team!

Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

Welcome and write a bit about you. /Vitajte a napíšte niečo o sebe/ - Stránka 3 Empty Ahoj od Evy

Odoslať  Eva Po január 04, 2010 11:05 pm

Ahoj všem ! Jmenuju se Eva, je mi 31 let a jsem Češka. Mám rok a půl starou dceru Kateřinku, kterou taky můžete vidět ve většině mých loček Very Happy
Měla bych tu s vámi pobývat během ledna a února, jsem moc ráda, že se mi dostalo té cti (tohle asi fakt nepřeložím Laughing ) a že můžu aspoň na chvíli pracovat pro Mirku a být tu s vámi cheers Hezký večer a hodně zdraví v tomhle roce, jdu se tu porozhlídnout I love you

Hi to all ! My name is Eva, I am 31 and I am from Czech Republic. I have daughter Katerina, she is 18 mnth old and you can see her in my Los Very Happy
I am as a guest for January and Febr. and I am happy i am here with you and I can try scrap for Mirka and her team cheers
Have a nice evening and Whole next -this year I love you

Eva
Anonymný


Návrat hore Goto down

Welcome and write a bit about you. /Vitajte a napíšte niečo o sebe/ - Stránka 3 Empty Re: Welcome and write a bit about you. /Vitajte a napíšte niečo o sebe/

Odoslať  heb1976 Ut január 05, 2010 12:11 am

A little about me :
I am a married SAHM to 2 boys (Justin - 9 & Kyle - 5). We are expecting our 3rd (hopefully girl) in May. We live in Ohio USA. I have been scrapping for over 3 years. When I am not scrapping - I am a photographer. I take all the sports photos in town. I am also president of the rec soccer league in my area. Besides being a guest here, I scrap for Joanne Bain Designs, MissK Designs, & Captivated Visions. I design as well under the name Dirty Feet Designs.

That is me in a nutshell. Hope to get to know you all better!! So glad to be here.
heb1976
heb1976

Počet príspevkov : 4
Age : 47
Location : Ohio USA
Registration date : 05.01.2010

http://heb1976.blogspot.com

Návrat hore Goto down

Welcome and write a bit about you. /Vitajte a napíšte niečo o sebe/ - Stránka 3 Empty Re: Welcome and write a bit about you. /Vitajte a napíšte niečo o sebe/

Odoslať  Anonymný Ut január 05, 2010 3:57 pm

Hi, I am Jennifer, or Knittinjen, and I am 38 years old, mother of 3, grandmother of 1 and soon to be another 1! I will be a guest CT member for January and February 2010. I am excited because I love Mira's designs so much! I'm using google translator, so this may not look right in Slovak, sorry. I love to digital scrapbook and also knit and read. Glad to be part of the team for a little while!

Ahoj, ja som Jennifer, alebo Knittinjen, a ja som 38 rokov, matka 3, babička 1 a čoskoro bude ďalší 1! Budem hosťom CT poslanec za január a február 2010. Som nadšený, pretože som rád Mira designy so much! Ja som pomocou google prekladač, takže to nemusí vyzerať správne slovenské, prepáč. Páči sa mi digitálnej zošita a tiež pliesť a čítať. Som rád, že má byť súčasťou tímu na malú chvíľu!

Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

Welcome and write a bit about you. /Vitajte a napíšte niečo o sebe/ - Stránka 3 Empty Re: Welcome and write a bit about you. /Vitajte a napíšte niečo o sebe/

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.